Tworzymy

Poznaj naszych
Projektantów
Dominika Drezner-Ilczuk

Projektantka wzornictwa przemysłowego. Założycielka autorskiej pracowni projektowej Drezner Studio, które w swojej multidyscyplinarności zajmuje się głównie projektowaniem produktu, grafiką, komunikacją wizualną, prowadzeniem projektów badawczych. Tytuł Doktora obroniła w 2017 na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Obecnie związana z ASP w Łodzi gdzie prowadzi swoją pracownię. Jej prace były pokazywane na wielu polskich festiwalach i wystawach zagranicznych mi. Singapur, Nowym Jorku, Berlin, Budapeszt, Warszawa, Katowice, Gdynia. Zdobywczyni nagrody Red Dot Design Award. W latach od 2016 do 2019 członek jury konkursu IF Design Awards. Doświadczenie zawodowe zdobywała w biurach projektowych w Polsce, we Włoszech i Hiszpanii. W tworzeniu skupia się na szukaniu i definiowaniu potrzeb, rozwiązywaniu problemów projektowych, relacji między człowiekiem a otaczającym go światem.

Stworzenie kolekcji lamp OTI miało na celu zapewnienie klientom możliwości kreatywnej swobody w dostosowywaniu wyglądu lampy bez konieczności inwestowania w zupełnie nowy produkt.
To podejście jest nie tylko innowacyjne z punktu widzenia logistyki i organizacji sprzedaży, ale także angażuje klientów w proces tworzenia swojego oświetlenia.
W ramach tego rozwiązania wystarczy zmienić klosz i zamontować go na już istniejącej bazie, co pozwala uzyskać zupełnie nowy charakter lampy.

Do standardowo dostępnych wariantów kolorystycznych lampy OTI projektantka Dominika Drezner-Ilczuk wzbogaca ją o cztery kolory inspirowane najnowszymi trendami kolorystycznymi na rok 2023.
Różnorodność palety kolorów pozwala jeszcze bardziej dostosować lampę do własnych upodobań i wymagań projektu.
Podsumowując, lampa OTI nie jest jedynie produktem oświetleniowym, ale stanowi także innowacyjne podejście do projektowania i sposobu konsumpcji, które podkreśla znaczenie elastyczności, zrównoważonej produkcji, zaangażowania klientów.

Dodatkowo proponowana kolorystyka to: PANTONE 18-1750TCX - Viva Magenta; RAL 6021; RAL 1002; RAL 3031

Kolor jest siłą, która wprowadza nasze myśli i emocje w harmonię.

- John S. Mill -