Loading...


O nas

Cleoni - Targi


About Us

Wizja - która się realizuje


Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat i od tylu lat zdobywamy doświadczenie, pogłębiamy naszą wiedzę, nawiązujemy kontakty handlowe i poszerzamy asortyment. Dzięki temu staliśmy się jednym z najbardziej stabilnych i innowacyjnych producentów oświetlenia w Europie, a nasze lampy zdobyły uznanie klientów na całym świecie. Nie spoczywamy na laurach nieustannie modyfikujemy i unowocześniamy technologię produkcji oraz uważnie śledzimy trendy w designie. Nie boimy się eksperymentów i innowacji, stawiamy na ciekawe, nowoczesne kształty i formy, ale jednocześnie doceniamy klasyczne linie, rozwiązania i techniki. Wykorzystujemy nowoczesne systemy i wdrażamy inteligentne sterowanie natężeniem oświetlenia, korzystamy z energooszczędnych i przyjaznych środowisku żródeł światła.

Etap pierwszy


Szkic prototypu oprawy

Etap drugi


Przygotowanie projektu technicznego

Etap trzeci


Wykonanie prototypu oprawy

Oferta


Wykonujemy nasze lampy z najwyższej jakości, trwałych materiałów i oferujemy oprawy z drewna, aluminium i stali, z możliwością różnorodnego wykończenia:malowane proszkowo, polerowane lub pokryte lakierami metalizującymi i powłokami pozłotniczymi. Sięgamy po ciekawe okładziny takie jak filc, futro czy tekstylia. Realizujemy zarówno zamówienia indywidualne jak i hurtowe, nieustannie dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb klientów, jesteśmy otwarci na ich życzenia, oczekiwania i indywidualne pomysły. Każde spotkanie z Państwem traktujemy jako nową, twórczą przygodę.

Wykonanie


About Us
NASZ ZESPÓŁ

Poznaj
Nasz zgrany Zespół

Wartościowy zespół, który wie na czym polegają zasady skutecznej pracy w grupie, a efekty procentują nie tylko na wzajemnych relacjach ale również na wynikach całego działu handlowego.

inicjatywa i kreatywność

65%

wytrwałość w dążeniu do celu

91%

zdolności organizacyjne

78%

silna potrzeba odniesienia sukcesu

65%