Lampy ze stali
i oprawy staloweLampy ze stali

Kiedyś uważano szarość za nudną, nic nie wnoszącą do mieszkania. Obecnie jednak kolor ten jest mile widziany, szczególnie w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach. W ofercie producenta oświetlenia Cleoni, znajdziesz między innymi lampy ze stali, które dostarczamy w różnych odcieniach szarości, grafitu i czerni. Dzięki temu wnętrza nabiorą niepowtarzalnego, wręcz industrialnego stylu. Lampy ze stali (wiszące i stojące) nie tylko podwyższają wartość estetyczną projektowanego pomieszczenia, ale są też niezwykle mocne – masz pewność, że decydując się na ich zakup, będą służyć przez naprawdę długi czas.

Lampy wiszące ze stali

W ofercie przygotowaliśmy szereg realizacji, które będą stanowić doskonałe uświetnienie każdego pomieszczenia. Znajdziesz tutaj między innymi oświetlenie wiszące, doskonałe do przymocowania pod sufitem, które zapewni jasność w każdym kącie pomieszczenia, w którym zostanie zastosowane. Można je wykorzystać zarówno w przypadku niskich oraz wysokich, jak i podwieszanych sufitów - w każdym przypadku nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego, ponadczasowego, loftowego stylu. Zapraszamy również do sprawdzenia opraw stojących od producenta Cleoni.

Lampy stojące ze stali

Poza wiszącymi realizacjami opraw proponujemy również te stojące, które umieścić można na przykład w rogach pomieszczenia. W ofercie posiadamy oświetlenie kierunkowe, które nadaje aranżacji bardziej nowoczesnego, wręcz futurystycznego polotu, jak i rozproszone, dzięki czemu światło dostarczone jest w każdą część pomieszczenia. Oprawy firmy Cleoni sprawdzą się szczególnie w większych przestrzeniach, na przykład salonach domów jednorodzinnych.

Innowacyjne i ciekawe projekty

Staramy się, aby nasze lampy stojące i wiszące ze stali zachwycały swoim ponadczasowym stylem. Nadają one wnętrzom domów, mieszkań czy lokali użytkowych futurystycznego charakteru. Doskonale sprawdzą się w biurach, które stawiają na bardziej kreatywne, mniej korporacyjne podejście do tworzenia nowoczesnych przestrzeni.

Cleoni
Producent oświetlenia

Rożnowo, Usługowa 19
64-600 Oborniki
Polska
Kontakt:

tel. +48 61/ 29 77 200
fax. +48 61/ 29 77 103
cleoni@cleoni.pl
www.cleoni.pl

Dyrektor ds. Handlowych

Dział obsługi krajowej

Dział exportu (DE)

Dział exportu (EN)

Doradca ds. Techniki Oświetleniowej

Zaopatrzenie

Dział PR

Księgowość

  • +48 (61) 29 77 203
  •  

Kadry

  • +48 (61) 29 77 205

Wyślij wiadomość